Blog

اعزام دانشجو به انگلستان

موسسه مشاوره تحصیلی ققنوس اقدام به اعزام دانشجو به انگلستان کرده است که در این راستا این موسسه در تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی همراه شما عزیزان خواهد بود.

ققنوس حرفه ای ترین موسسه ی بین المللی در کشور است که اعزام دانشجو به کشورهای استرالیا، کانادا، آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و مالزی و غیره را دارد.

مزایای اخذ پذیرش تحصیلی در اروپا

  • استاندارد بالای زندگی
  • سیستم آموزشی عالی
  • دریافت اقامت
  • فرصت های شغلی عالی

موسسه مشاوره تحصیلی ققنوس در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی همراه شما می باشد.

ققنوس با در اختیار داشتن کارشناسان اجرایی مجرب در انتخاب رشته، انتخاب کشور مورد علاقه و هر آنچه شما نیاز دارید شما را یاری می کند.

اعزام دانشجو به انگلستان | ققنوس

اعزام دانشجو و تحصیل در خارج 

اعزام دانشجو شرکت ققنوس ویستا: با ما در کشورهای آمریکا، انگلستان، اسپانیا، آلمان، سوئد و فرانسه تحصیل کنید.

امروزه با توجه به رشد روز افزون علم و تخصص های گوناگون در رشته های مختلف باعث شده تا دانش آموزان سرتاسر گیتی تمایل به تحصیل در دانشگاه ها و کشورهای پیشرفته دنیا را پیدا کنند، و همه ساله متقاضیان تحصیل در کشورهای پیشرفته اروپایی و اعزام دانشجو نیز در ایران رو به افزایش می باشد.

از این رو موسسه مشاوره تحصیلی ققنوس تنها نماینده رسمی کالج های انگلستان و یکی از معتبرترین موسسه های آموزشی تحصیلی در ایران می باشد که اقدام به اعزام دانشجو های ایرانی به کشورهای اروپایی کرده است و این افتخار را دارد تا تمامی مراحل اخذ پذیرش تحصیلی شما عزیزان را تکمیل و به پایان برساند.

تمام تلاش این مجموعه برای رسیدن به قله های موفقیت فرزندان شماست، پس با ما همراه و هم قدم باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به بخش های مختلف سایت مراجعه نمایید.

همانطور که می دانید انگلستان یک سیستم آموزش عالی و مشهور جهانی با مدارک معتبر جهانی ارائه می دهد که آینده شغلی شما در سراسر جهان را تضمین می نماید.